Понад 150 тис. нових клієнтів перейшли до ГК «Нафтогаз України» після запровадження в Україні річних тарифних планів

Новини 03 серпня 2021

Споживачі природного газу продовжують активно змінювати постачальника, використовуючи можливості відкритого ринку. Так, протягом трьох місяців —  із 1 травня до 31 липня — ТОВ «Газопостачальна компанія «Нафтогаз України» (далі — ГК «Нафтогаз України») підключила понад 150 тис. нових клієнтів на умовах річного тарифного плану «Фіксований», ціна якого є однією з найвигідніших на ринку і становить 7,96 грн/м куб. із ПДВ без вартості розподілу (доставки). Ця ціна є зафіксованою і не збільшується протягом року: з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року.

Більшість клієнтів подають заявку на приєднання через онлайн-канали. 77% заявок компанія отримала через сайт gas.ua та Приват24, ще 23% клієнтів подали заявку-приєднання офлайн – у мережі партнерів та центрах оплат і підключень компанії. Клієнти активно використовують нові можливості для спрощеної ідентифікації, які пропонує ГК «Нафтогаз України». Лише у липні сервісами Дія та BankID НБУ скористалися майже 2,5 тис. клієнтів. Нові сервіси дозволяють клієнтам під час подачі заявки на сайті пройти процедуру ідентифікації за кілька секунд, а частину інформації, необхідної для зміни газової компанії, автоматично підвантажити у форму заяви-приєднання. Окрім цього, використання клієнтами Дії та BankID НБУ скасовує вимогу додавати до заявки скан довідки РНОКПП (раніше — ІПН, індивідуальний податковий номер) та паспорта.

«Згідно з дослідженнями, до факторів, які найбільше впливають на вибір при зміні постачальника газу, окрім ціни, належать також простота процесу зміни постачальника та зручність онлайн-сервісів. Саме тому ми продовжуємо реалізовувати нові рішення та покращувати клієнтський досвід. Адже вважаємо, що утримати клієнта та зробити його задоволеним набагато складніше, ніж просто переконати подати заявку. Наші внутрішні опитування демонструють, що стратегія розвитку контакт-центру як основи клієнтського обслуговування та активна діджиталізація була обрана правильно: за 11 місяців роботи вільного ринку газу рівень лояльності клієнтів збільшився на 74 процентних пункти, а рівень задоволеності зріс на 13%», — поділилася директорка з маркетингу ГК «Нафтогаз України» Ганна Швед.

Нагадаємо, з 1 травня 2021 року відповідно до Постанови НКРЕКП усі постачальники автоматично перевели своїх клієнтів на нові річні тарифні плани, фіксуючи ціну з 1 травня 2021 року і до 30 квітня 2022 року. Так, ГК «Нафтогаз України» встановила одну з найвигідніших цін – 7,96 грн/куб.м із ПДВ, без вартості розподілу (доставки) у рамках річного тарифного плану «Фіксований». Клієнти можуть подати заявку на підключення до ГК «Нафтогаз України» онлайн – на сайті gas.ua чи Приват24, а також офлайн – у мережі банків Ощадбанк, ПУМБ, ТАСКОМБАНК, Ідея Банк, у відділеннях Страхової групи «ТАС» та у відділеннях Нової пошти у Полтавській області. На сьогодні ГК «Нафтогаз України» обслуговує вже понад 1,6 млн клієнтів (включно з клієнтами постачальника «останньої надії»), що дорівнює 13,5% роздрібного ринку.

Поділитися в соцмережах:

Актуально

Новини 20 лютого 2024

Знайшли невідповідність у ваших даних на ресурсах ГК “Нафтогаз України” – відтепер все можна виправити у 3 кроки

Відтепер змінити прізвище, номер телефона або електронну пошту на ресурсах ГК “Нафтогаз України” можна всього в 3 кроки на сайті https://gas.ua.

Новини 08 лютого 2024

Стати нашим клієнтом тепер ще простіше

Завдяки інтеграції ГК «Нафтогаз України» та мобільного застосунку Дія приєднуйтеся до компанії в декілька кліків.

Через застосунок Дія ви можете надіслати копію  РНОКПП(ІПН) або ID – картки, щоб автоматично заповнити деякі поля у заяві. І вам не потрібно буде вписувати їх вручну.

Закрити

  Закрити

  Letter

  Закрити

  Viber

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Viber на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Viber вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у Public Accounts з мобільного

  Telegram

  Перейдіть за посиланням для того, щоб встановити Telegram на Ваш комп’ютер, або почати спілкування, якщо Telegram вже встановлено.

  Відскануйте QR-код за допомогою мобільного телефону, щоб почати комунікацію у аккаунті у Telegram з мобільного